Hakkımızda

Mossdeco'nun Hikayesi; hammaddeden paketlemeye kadar, tasarımdan kargolamaya kadar geçen birçok sürecin görülen kompleks bir firmadır.

Nasıl Basardık?

Firmamız üretimini ziraati olmayan orman ürünlerinden gerçekleştirmektedir.Ormanlık alanlarda atık halde bulunan yada yakacak olarak kullanılan tohumsuz kozalaklar , yosun , çeşitli çalı ve dallar firmamızın hammadde ağını oluşturmaktadır.

Firmamız kurulduğu tarihten bu yana iş sahasının çok kısıtlı olduğu çevre dağ köyleri ve beldelerde yeni bir istihdam oluşmuştur.Bu bölgelerde yaşayan kişiler Orman dairelerinden aldıkları izinler ile birlikte kendilerine gösterilen alanlardan topladıkları yosun,kozalak ve dalları müstahsil faturaları düzenleyerek firmamıza satmaktadır.

  • Tüm Dünyaya Ürünlerimizi Sattık.
  • Memnuniyet ve Ürün garantisi.
  • Destek ve Yardımlar.
  • Güvenli Nakliye.
  • Müşterilerimize En İyisini Sunarak.

Mossdeco'nun Sırrı Ne?

Firmamız bünyesinde 42 bayan olmak üzere 51 kişi çalışmaktadır.Üretim süreci çok yoğun bir emek gerektirmektedir.Satın alma işleminden sonra ürün çeşidine göre temizleme , boyutlandırma , boyama ve paketleme işlemleri gerçekleşir.Yarı mamül ve mamül olarak üretim süreci tamamlanan ürünler dünyanın birçok ülkesinde çiçekçilik ve doğal dekorasyon alanında faaliyet gösteren çeşitli firmalara ve zincir mağazalara pazarlanır.

Firmamız 39 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.Müşteri ağımızı oluşturan ülkeler arasında Amerika , Hollanda ve Almanya gelmektedir.Orta ölçekli bir firma olmamıza rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede çiçekçilik alanında ses getiren firmamız ismini ve ülkemiz ismini sektörde duyurmuş bulunmaktadır.Firmanın değişmez prensipleri kalite , hizmet , zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

"-Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir." , prensibiyle çalışan firmamız , gösterilen yakın ilgiden ve destekten dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet etmeye devam edecektir.

40

Ülke


Bir çok ülkeye ihracatımız devam etmekte ve her yıl yeni müşteriler kazanılmaktadır.
250

Ton


Tüm yıl boyunca İhraç ettiğimiz ürün toplamı
350

Ürün


Doğal , kaliteli ve yenilikçi tasarımlarıyla ürün portföyü
10

Yıllık Deneyim


Bilgi birikimimiz ile müşteri odaklı çalışma

Küçük Bir Fikir...

Her şey bir fikir ile başladı ve o fikrin ateşini hiç söndürmeden dahada körükleyerek azimle bugünkü halimizi aldık.

MossDeco Türkiye'nin öncü ve lider doğal ürün işleme merkezi ile birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.Bu ihracatlarında kalite , güven ve müşteri memnuniyetini ön üst seviyede tutmuştur.Her yıl yeni dizaynlar ile doğal ürünler modasına yön vermekte ve sektörde payını geliştirmektedir.

22